AKTUELNOSTI

Učenici OŠ "Duboki Potok" će obilježavati  Evropsku sedmicu kodiranja, kroz radionicu "Scratch programiranje". U radionici, 19.08.2018.godine od 10 do 12  sati, sudjelovati će 20 učenika, a radinonicu će voditi nastavnica informatike Alma Sadić. Glavni sponzor radionice je Meet And Code, u iznosu od  300 €.

Svjetski dan zdrave hrane obilježava se 16.10. a Svjetski dan jabuke 20.10. svake godine. Učenici III 2 sa učiteljicom Husić Vesnom obilježili su ove dane pod sloganom "Okrenimo se zdravoj hrani, mislimo na svoje zdravlje ", koji za cilj ima skrenuti pažnju učenicima naše škole o važnosti pravilne prehrane i bavljenja tjelesnom aktivnošću.

20. 10. obilježava se Svjetski dan jabuka. Cilj obilježavanja je uputiti na važnost jabuka u svakodnevnoj prehrani, jer kako kaže stara poslovica  "Jabuka na dan, tjera doktora iz kuće van". Učenici  I 3 i IV 3 iz PŠ "Seona" sa učiteljicom  Almom Gergić su obilježili ovaj dan. Budući da je ove godine taj dan subota, učenici su Dan jabuka obilježili u četvrtak, tako što su pravili jabuke i maske od kolaž papira, crtali  i zabavili se uz ples.

OdgovorProslijedi

Rezultati sa takmičenja u školskoj 2017/2018 godini:

Redni broj Sekcija/Dodatna nastava Rezultati
1 Matematika

2 Tehničko stvaralaštvo

3 Stoni tenis
4 Informatika Delić Eldan 1. mjesto, Općinsko tak.mičenje, a 9. mjesto  na Kantonalnom takmičenju
7 Šah Zahirović Amin 1. mjesto i Džinić Elma 2. mjesto
8 Odbojka Dječaci 2. mjesto
9 Košarka Dječaci 2. mjesto i djevojčice 3 .mjesto
10 Hemija 4. mjesto ekipno
11 Islamska vjeronauka 2. mjesto ekipno

05.10.2018.godine, obilježen Dan učitelja.

24.09.2018. godine, održan je jesenji sportski dan, fotografije možete pogledati u galeriji slika

OBAVIJEST ZA UČENIKE: nastava počinje u ponedjeljak 01.09.2014.godine. U prvu smjenu dolaze učenici petog i osmog razreda, a učenici šestog, sedmog i devetog razreda dolaze u drugu smjenu

31.12.2017. DAN DJEČIJE RADOSTI obilježen je sa puno dječijeg veselja i provoda. Fotografije možete pogledati na sljedećem linku:

30.12.2017. Održano KARAOKE za sve učenike škole

PRIREDBA POVODOM DANA DRŽAVNOSTI:

Priredba je održana u petak 22.11.2017. godine, a fotografije možete pronaći na sljedećem linku:

PRIREDBA POVODOM KURBAN-BAJRAMA:

SPORTSKI DAN:

24.09.2018. godine, održan je jesenji sportski dan, a fotografije možete pogledati u galeriji slika!

PRIREDBE:

TAKMIČENJA:

DOMAĆIN TAKMIČENJA

Naša škola je biladomaćin, treći put zaredom, općinske Smotre tehničkog stvaralaštva mladih 2018.

Pobjednici su sljedeći:

3.Ordagić Lamija-Duboki Potok