odjeljenja

Odjeljenja - razrednici

Cijela odjeljenja

Odjeljenje       Razrednik                                       Objekat                                 
1-1 Zukić Vedreta Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
1-2 Husć Vesna Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
2-1 Dedić Admira Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
2-2 Ćudić Alma Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
3-1 Ordagić Selma Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
3-2 Pervić Sanela Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
4-1 Adanalić Hidajeta Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
4-2 Džanić Senija Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
5-1 Selimović Amra Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
5-2 Bajrektarević Edis Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
5-3 Bećirović Azra Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
6-1 Husić Senada Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
6-2 Bilić Edita Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
6-3 Sinanović Emina Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
7-1 Sadić Alma Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
7-2 Mehmedović Đulka Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
8-1 Šabanović Mersed Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
8-2 Dedić Mirel Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
9-1 Alić Alma Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
9-2 Salkić Senahid Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"
9-3 Subašić Jasmin Centralana škola - ZGRADA OŠ "DUBOKI POTOK"

Kombinovana odjeljenja

Razrednik                                          Odjeljenje         Objekat                                                    
Bosankič Nihada 1-4 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"LJENOBUD"
Bosankić Nihada 2-4 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"LJENOBUD"
Delić Sanela 2-6 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"CAGE"
Delić Sanela 3-6 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"CAGE"
Gergić Alma 2-3 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"SEONA"
Gergić Alma 3-3 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"SEONA"
Hodžić Belma 1-3 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"SEONA"
Hodžić Belma 4-3 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"SEONA"
Lipjankić Enisa 1-5 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"KUGE"
Lipjankić Enisa 2-5 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"KUGE"
Muminović Selimović Emira 1-6 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"CAGE"
Muminović Selimović Emira 4-6 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"CAGE"
Nišić Merisa 3-5 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"KUGE"
Nišić Merisa 4-5 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"KUGE"
Zahirović Dekida 3-4 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"LJENOBUD"
Zahirović Dekida 4-4 Područna škola - ZGRADA PODRUČNE ŠKOLE
"LJENOBUD"